14 EQUIPS DEL ATE participen A LES SEMIFINALS DE CATALUNYA DE RELLEUS A Castellar del Vallés i Mataró i 4 es classifiquen per a les FINALS

25997535634_eb9911e757_k

14 EQUIPS DEL ATE HAN PARTICIPAT A LES SEMIFINALS DE CATALUNYA DE RELLEUS A Castellar del Vallés i Mataró.

i…… 4 equips CLASSIFICATS per A LES FINALS DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RELLEUS QUE ES CELEBRARÀ A TARRAGONA EL PROPER 14 DE MAIG.

BENJAMINS

– EQUIP MASCULI. 26ª POSICIÓ. 4x60mll format per Enric Padrosa, Leo Vilaubí, Roger Galve, Aleix Prades. (48 equips participants).
– EQUIP FEMENÍ. CLASSIFICAT A LA FINAL 4X60mll format per Judit Albacar, Júlia Ferrando, Itziar Santillana, Violette Sanchez. (36 equips participants)

 

ALEVINS

– EQUIP A MASCULÍ. CLASSIFICATS A LA FINAL: 4X60mll Masculí format per Izan Haynes, Pau Monforte, Hugo Colomé, Dan Galiana. (68 equips participants)
– EQUIP A FEMENÍ. CLASSIFICATS PER A LA FINAL: 4x60mll Femení format per Gabriela Ruiz, Ares Puentes, Matilde Gonzalez, Sagrario Canalda. (75 equips participants)
– EQUIP B FEMENÍ. 27ª POSICIÓ 4X60mll format per Cinta Herrero, Martina Curto,
Ariadna Chavarria, Llum Montagut (75 equips participants).

– EQUIP A. 16ª POSICIÓ 3x600mll format per Izan Haynes, Hugo Colomé, Pau Monforte. (68 equips participants)
– EQUIP A. CLASSIFICATS PER A LA FINAL 3X600mll format per Ares Puentes, Cinta Herrero, Gabriela Ruiz. (71 equips participants)
– EQUIP B. 33ª POSICIÓ DE 3x600mll format per Sagrario Canalda, Matilde Gonzalez, Ariadna Chavarria. (71 equips participants)

 

INFANTILS

– EQUIP A MASCULI. 16ª POSICIÓ. 4X200mll Masculí format per Oriol Turch, Marcel Beltran Lliberia, Ivan Santillana. (60 equips participants)
– EQUIP B MASCULÍ. 36ª POSICIÓ. 4x200mll Masculí format per Biel Andreu, Marc Prades, Pau Prades, Jordi Cortiella. (60 equips participants)
– EQUIP A FEMENÍ. 12ª POSICIÓ. 4x200mll Femení format per Maria Vidal Poy, Cinta Turch, Virginia Anguera, Nerea Accensi Pellisa. (75 equips participants)
– EQUIP B FEMENÍ. 32ª POSICIÓ. 4x200mll Femení format per Anna Cardona, Nerea Estupiñá, Anna Tomàs, Teresa Gimenez. (75 equips participants)

 

CADETS

– EQUIP MASCULÍ 17ª POSICIÓ 4x300mll Masculí format per Toni Giménez Ribot, Klaus Ditterich, Sergi Fonti Font, Arnau Padrosa. (34 equips participants)
– EQUIP FEMENÍ 10ª POSICIÓ 4x300mll Femení format per Laia Monforte, Maria Tomàs, Joana Berengué, Marina Curto. (43 equips participants).

FOTOS: https://www.flickr.com/photos/ate/albums/72157665291037993


Comments are closed.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR